Synaptics USB Clickpad Driver 16.2.18.5 for Windows 7/Windows 8

Synaptics USB Clickpad Driver 16.2.18.5 for Windows 7/Windows 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 117
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Synaptics USB Clickpad Driver 16.2.18.5 for Windows 7/Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Panasonic DP-MB350 Multi-Function Station Utility/Driver (ES) 1. i MSI Wind Top AP2021 AverMedia TV-Tuner Driver 2.3.64.18 for Wind. Synaptics USB Clickpad Driver 16.2.18.5 for Windows 7/Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: