ARCHOS 9 PC Tablet eGalaxTouch TouchScreen Driver 5.5.0.6701

ARCHOS 9 PC Tablet eGalaxTouch TouchScreen Driver 5.5.0.6701 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Archos.

Liczba pobrań: 1163
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Archos
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ARCHOS 9 PC Tablet eGalaxTouch TouchScreen Driver 5.5.0.6701 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Archos.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Philips 225B2CB/27 Monitor Driver 1.0 for XP i Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Visual Communication Camera Driver 1.7.23. ARCHOS 9 PC Tablet eGalaxTouch TouchScreen Driver 5.5.0.6701 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: