SugarSync 2.0.19

SugarSync to aplikacja, dzięki której możemy dzielić się plikami z przyjaciółmi i znajomymi. Usługa działa w technologii chmury.

Liczba pobrań: 351
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SugarSYnc, Inc.
Rozmiar: 20.35 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SugarSync to aplikacja pozwalająca na dzielenie się plikami w technologii chmury. Mamy tu możliwość założenia wirtualnego folderu, w którym znajduje się folder z plikami, które udostępniamy innym oraz foldery udostępnione nam przez innych użytkowników tej aplikacji. Istnieją dwie wersje SugarSync – płatna oraz darmowa. Działa tu system poleceń – za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego polecenia otrzymujemy 500 MB miejsca ekstra.

SugarSync przypomina w działaniu inne aplikacje tego typu, jak na przykład polskie Storino czy oczywiście najsłynniejszy chyba program w tej dziedzinie – Dropbox. Jeśli ktoś szuka darmowego miejsca do współdzielenia raczej niewielkich plików, będzie to dobre rozwiązanie. Jest to aplikacja wieloplatformowa, możemy więc dzielić się plikami z posiadaczami innych systemów operacyjnych. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

Ocena:
Twoja ocena: