Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Dr

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Dr jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 163
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Z930 Atheros WLAN Driver 9.2.0.489.1 for Windo i Gateway MT6730 Sigmatel Audio Driver 6.10.5609.0 for Vista. Aplikacja Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Dr może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: