ASRock IMB-A160-H Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7

ASRock IMB-A160-H Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 140
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock IMB-A160-H Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite R830 Face Recognition Software 3.1.8 for Windo i Toshiba Satellite Pro L300 Realtek Flash Media Driver 3.0.1.0 fo. Kod programu ASRock IMB-A160-H Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: