Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28SV Firmware R.0C

Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28SV Firmware R.0C to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Teac.

Liczba pobrań: 96
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Teac
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28SV Firmware R.0C jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Teac.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Foxconn MCP61SM2MA-RS2HV Realtek Audio Driver 6.0.1.5374 for Vis i HP Mini 311-1036TU BIOS F.16 for XP/Windows 7. Kod programu Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28SV Firmware R.0C został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: