Razer Game Booster 3.6.0 Beta

Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier.

Liczba pobrań: 484
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 17.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego pod kątem gier wideo. Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować – uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacjai. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Wydanie oznaczone numerem 3 współpracuje z PunkBuster, Cheating-Death, VAC, a także innymi zabezpieczeniami przeciwko oszustom. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

Ocena:
Twoja ocena: