Sony Vaio VPCZ212GX/B Intel Centrino LAN Driver 14.0.2.2 for Win

Sony Vaio VPCZ212GX/B Intel Centrino LAN Driver 14.0.2.2 for Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 43
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ212GX/B Intel Centrino LAN Driver 14.0.2.2 for Win jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11GGX Intel SATA RAID Preinstall Driver 9.5.0.1037 i Panasonic DMR-E75VS DVD Recorder Firmware DQ-076. Sony Vaio VPCZ212GX/B Intel Centrino LAN Driver 14.0.2.2 for Win poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: