Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1.

Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway M325 Conexant Modem Driver 7.20.00.52 for XP czy EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.68 for Vista/Windows 7. Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: