Sony Vaio VPCZ13CGX/S TouchPad Settings Utility 1.0

Sony Vaio VPCZ13CGX/S TouchPad Settings Utility 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Liczba pobrań: 77
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ13CGX/S TouchPad Settings Utility 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad R51 Atheros WLAN Driver 4.1.2.156 i Sager NP9570 Intel RST Driver 11.6.0.1030 for Windows 8. Aplikacja Sony Vaio VPCZ13CGX/S TouchPad Settings Utility 1.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: