Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Atheros WLAN/Bluetooth

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Atheros WLAN/Bluetooth są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Atheros WLAN/Bluetooth to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Atheros WLAN/Bluetooth , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.67 f czy Acer Aspire 7735ZG Atheros WLAN Driver 10.0.0.75 Upgrade for Win. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Atheros WLAN/Bluetooth to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: