Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Dri

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Liczba pobrań: 129
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Dri są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B2) Driver 1.4.6. lub NVIDIA Quadro K1000M Graphics Driver 6.14.13.783 for XP. Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Dri poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: