ASRock C216 WS ASMedia SATA3 Driver 1.3.1

ASRock C216 WS ASMedia SATA3 Driver 1.3.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASMedia.

Liczba pobrań: 79
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASMedia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock C216 WS ASMedia SATA3 Driver 1.3.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASMedia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire V5-431 Intel AMT Driver 8.1.0.1248 Upgrade for Windo i Gigabyte U2442D NVIDIA GeForce GT730M Graphics Driver 311.10 for. Aplikacja ASRock C216 WS ASMedia SATA3 Driver 1.3.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: