Gateway ID47H BIOS 1.12

Gateway ID47H BIOS 1.12 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Gateway.

Liczba pobrań: 145
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway ID47H BIOS 1.12 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gateway ID47H BIOS 1.12 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway MX7110 Card Reader Driver 1.02 for XP, czy Toshiba Satellite R850 Intel Wireless Display 2.0.29T for Window. Programiści Gateway zadbali, by Gateway ID47H BIOS 1.12 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: