Gateway M405 Synaptics Touchpad Driver 7.8.9.0

Gateway M405 Synaptics Touchpad Driver 7.8.9.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 66
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway M405 Synaptics Touchpad Driver 7.8.9.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway M405 Synaptics Touchpad Driver 7.8.9.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite U840 Intel Rapid Start Technology Driver 11.1. czy Canon imagePRESS C1+ PPD Driver 3.35 x86. Gateway M405 Synaptics Touchpad Driver 7.8.9.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: