D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B3) Driver 5.0.8.

D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B3) Driver 5.0.8. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy DLINK.

Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
DLINK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B3) Driver 5.0.8. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma DLINK.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B3) Driver 5.0.8., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ12AHX/XQ Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 czy Philips HTS3541/F7 Home Theater Firmware 1.51.00. D-Link DWA-140 RangeBooster N USB Adapter (Rev.B3) Driver 5.0.8. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: