Intel SSD Datacenter Tool 1.0 for Linux

Intel SSD Datacenter Tool 1.0 for Linux to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 79
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel SSD Datacenter Tool 1.0 for Linux jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Intel SSD Datacenter Tool 1.0 for Linux, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro L550 Intel Matrix Storage Management Utili czy Toshiba Satellite Pro U400 Alps Touchpad Driver 6.0.305.11.1 for. Intel SSD Datacenter Tool 1.0 for Linux to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: