ASRock A55M-HVS BIOS 1.40

ASRock A55M-HVS BIOS 1.40 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 369
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock A55M-HVS BIOS 1.40 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock A55M-HVS BIOS 1.40 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sharp MX-4101N Printer PCL6 Driver 1111A czy Gateway ID47H BIOS 1.12. Programiści Asrock zadbali, by ASRock A55M-HVS BIOS 1.40 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: