Lenovo ThinkPad T420 BIOS Update Utility 1.44

Lenovo ThinkPad T420 BIOS Update Utility 1.44 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 712
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T420 BIOS Update Utility 1.44 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI G41M-P28 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 i Gigabyte GA-MA770T-UD3 (rev. 1.5) BIOS F10. Lenovo ThinkPad T420 BIOS Update Utility 1.44 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: