NVIDIA GeForce Notebook Graphics Driver 314.21 Beta

NVIDIA GeForce Notebook Graphics Driver 314.21 Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 97
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

NVIDIA GeForce Notebook Graphics Driver 314.21 Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz NVIDIA GeForce Notebook Graphics Driver 314.21 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ13EGX Notebook Utilities 1.0 lub Sony Vaio VPCZ2290X Smart Network Tool 3.7.0.07150 for Windows 7. NVIDIA GeForce Notebook Graphics Driver 314.21 Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: