ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06

ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 170
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCYB13KX/G Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6167 for Win czy Brother MFC-J5910DW Printer Network Connection Repair Tool 1.1.0. Aplikacja ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: