Sony Vaio VPCZ2190X Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind

Sony Vaio VPCZ2190X Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 63
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ2190X Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić EVGA nForce 730a Realtek Audio Driver 2.68 for XP i Sony Vaio VPCZ22TGX BIOS Update Utility R1013H5 for Windows 7 x6. Programiści INTEL zadbali, by Sony Vaio VPCZ2190X Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: