Gateway ID49C BIOS 1.07

Gateway ID49C BIOS 1.07 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gateway.

Liczba pobrań: 247
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway ID49C BIOS 1.07 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gateway.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Epson Stylus Pro 9880 ColorBurst Edition Printer Driver 6.64 x86 i Samsung NP900X3B-A01US Intel Graphics Driver 8.15.10.2622 for Wi. Gateway ID49C BIOS 1.07 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: