Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA Graphics Driver 6.7.8.1

Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA Graphics Driver 6.7.8.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Liczba pobrań: 70
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA Graphics Driver 6.7.8.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ12LGX/B Notebook Utilities 1.0 for XP i Gateway 7405 Card Reader Driver 2.2e. Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA Graphics Driver 6.7.8.1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: