Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05

Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Razer.

Liczba pobrań: 209
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Razer
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Razer.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell OptiPlex 755 ADI Audio Driver 5.10.1.7255 czy Acer Aspire 7730G Intel Graphics Driver 14.34.4.4964 for XP. Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: