PassMark WirelessMon 4.0 Build 1008

PassMark WirelessMon to monitoring kart sieciowych. Generuje statystyki oraz bada siłę sygnału.

Program wyświetla informacje na temat karty sieciowej oraz najbliższych punktach dostępowych. Na bieżąco gromadzi informacje w pliku w postaci wykresu siły sygnału radiowego i statystyk.

Liczba pobrań: 943
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
PassMark
Rozmiar: 3.1 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PassMark WirelessMon - ten program wyświetla informacje na temat karty sieciowej oraz o najbliższych punktach dostępowych. Na bieżąco gromadzi informacje w pliku w postaci wykresu siły sygnału radiowego i statystyk. Aplikacja jest pomocna przy sprawdzaniu poprawności konfiguracji sieci, a testy sprzętu pozwalają szybko wykryć ewentualne problemy. W czasie rzeczywistym jest mierzona siła sygnału radiowego, jaki dociera do karty sieciowej a dzięki zaawansowanej analizie można namierzyć źródła zakłóceń i precyzyjnie ustawić antenę (ten aspekt jest szczególnie istotny przy urządzeniach kierunkowych). Proste benchmarki sieci pokazują jak wprowadzane poprawki wpływają na wydajność połączeń.

PassMark WirelessMon potrafi także sprawdzić poprawność konfiguracji sieci 802.11, posiada wsparcie dla Wi-Spy (2.4i, 2.4x and DBx), a także GPS. W najnowszym wydaniu udało się usunąć kilka mniejszych błędów.

Ocena:
Twoja ocena: