Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.3) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dr

Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.3) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dr to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Nvidia.

Liczba pobrań: 291
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.3) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.3) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dr, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 6804 lub Lenovo ThinkPad T410i Intel RST Preinstall Driver 11.2.0.1006 x6. Gigabyte GA-M61PME-S2P (rev. 1.3) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dr poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: