Sony Vaio VPCZ21ZDZ/B AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.

Sony Vaio VPCZ21ZDZ/B AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Authentec.

Liczba pobrań: 285
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Authentec
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ21ZDZ/B AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Authentec.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Sony Vaio VPCZ21ZDZ/B AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad T420i Intel LAN Driver 11.15.16.0 lub Albatron PX915GD Pro II BIOS R1.35. Aplikacja Sony Vaio VPCZ21ZDZ/B AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: