Razer Naga Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14

Razer Naga Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Razer.

Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Razer
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Razer Naga Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Razer.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Inspiron 560 ST2220T Monitor Driver A00-00 i Sony Vaio VPCZ11MGX/X Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0. Razer Naga Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: