Sony Vaio VPCZ11PGX/X Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6015 for Win

Sony Vaio VPCZ11PGX/X Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6015 for Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 95
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11PGX/X Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6015 for Win jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić NVIDIA Quadro FX 370 Display Driver 9.18.13.697 x64 i Razer Copperhead Mouse Firmware 6.32. Sony Vaio VPCZ11PGX/X Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6015 for Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: