Gateway EC14 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7

Gateway EC14 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 99
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway EC14 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge E525 Conexant Audio Driver 8.32.43.50 for W i Toshiba Satellite L775 Intel RST Driver 10.1.2.1004 for Windows . Programiści Synaptics zadbali, by Gateway EC14 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: