ASRock FM2A85M-DG3 AMD All-in-one Driver 12.10 for Vista/Windows

ASRock FM2A85M-DG3 AMD All-in-one Driver 12.10 for Vista/Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 79
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A85M-DG3 AMD All-in-one Driver 12.10 for Vista/Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock FM2A85M-DG3 AMD All-in-one Driver 12.10 for Vista/Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCYB33KX/P Firmware Extension Parser Device Driver 8. czy Toshiba Satellite T230 Realtek Audio Driver 6.0.1.6072 for Windo. Aplikacja ASRock FM2A85M-DG3 AMD All-in-one Driver 12.10 for Vista/Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: