Microsoft Touch Cover Trackpad Settings Driver 1.0.141.0 for Win

Microsoft Touch Cover Trackpad Settings Driver 1.0.141.0 for Win jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MICROSOFT.

Liczba pobrań: 176
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROSOFT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft Touch Cover Trackpad Settings Driver 1.0.141.0 for Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma MICROSOFT.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCY118GX TouchPad Settings Utility 1.0 i Lenovo ThinkPad L412 JMicron Card Reader Driver 1.0.72.4 for Win. Microsoft Touch Cover Trackpad Settings Driver 1.0.141.0 for Win to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: