Dell Alienware Aurora-R2 Nvidia GeForce GTX 480 Display Driver 2

Dell Alienware Aurora-R2 Nvidia GeForce GTX 480 Display Driver 2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 96
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Alienware Aurora-R2 Nvidia GeForce GTX 480 Display Driver 2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro U500 Assist Driver 1.03.00 for XP i Lenovo ThinkPad R51 ThinkVantage Fingerprint Driver 5.8.9.7266 f. Dell Alienware Aurora-R2 Nvidia GeForce GTX 480 Display Driver 2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: