Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1805

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1805 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Liczba pobrań: 91
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1805 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1805, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ22SHX Renesas USB 3.0 Driver 2.1.19.0 for Windows lub Sony Vaio VPCYB33KX/P Firmware Extension Parser Device Driver 8.. Kod programu Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1805 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: