Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo

Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire E1-571G Intel Graphics Driver 9.17.10.2843 Upgrade f i Spartan Vortex VX1 Flight Computer Firmware 1.20. Programiści NVIDIA zadbali, by Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: