Toshiba Satellite L755 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W

Toshiba Satellite L755 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Realtek.

Liczba pobrań: 52
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Realtek
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L755 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Realtek.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L755 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite T230 Realtek Audio Driver 6.0.1.6072 for Windo, czy Sony Vaio VPCZ133GX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Programiści Realtek zadbali, by Toshiba Satellite L755 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: