Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for Windows

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 203
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sager NP5790 Realtek Audio Driver 1.69 for XP, czy Gigabyte GA-MA69GM-S2H (rev. 1.0) BIOS F7e Beta. Aplikacja Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: