Lenovo ThinkPad R52 HDD Firmware Update Utility FWHD56

Lenovo ThinkPad R52 HDD Firmware Update Utility FWHD56 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 304
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R52 HDD Firmware Update Utility FWHD56 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić EnGenius EAP300 Access Point Firmware 1.1.5 i Plextor PX-NAS2XxxxL DuoNAS Firmware 1.03. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad R52 HDD Firmware Update Utility FWHD56 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: