Panasonic KX-MB1536TK Multi-Function Station Utility/Driver 1.12

Panasonic KX-MB1536TK Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Panasonic.

Liczba pobrań: 77
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Panasonic
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Panasonic KX-MB1536TK Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Panasonic.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock Z77 Extreme6 Intel RST Driver 11.2.0.1006 Beta for Window i Sony Vaio VPCZ11RGX/S Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP. Aplikacja Panasonic KX-MB1536TK Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: