Toshiba Satellite L855 Media Controller Plug-In 1.0.7.7 for Wind

Toshiba Satellite L855 Media Controller Plug-In 1.0.7.7 for Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 76
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L855 Media Controller Plug-In 1.0.7.7 for Wind jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite L855 Media Controller Plug-In 1.0.7.7 for Wind to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ128GX/S Notebook Control Device Driver 6.0.0.2 for, czy Gateway NE56R ELANTECH Touchpad Driver 11.6.11.002 for Windows 8. Toshiba Satellite L855 Media Controller Plug-In 1.0.7.7 for Wind poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: