Xerox EFI EXP4110 Printer PS Driver 1.1 for Vista

Xerox EFI EXP4110 Printer PS Driver 1.1 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma XEROX.

Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
XEROX
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xerox EFI EXP4110 Printer PS Driver 1.1 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki XEROX.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Xerox EFI EXP4110 Printer PS Driver 1.1 for Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell OptiPlex 390 WLAN Driver A37 for Windows 7 lub ASUS BM6660 Intel Graphics Driver 8.15.10.2219. Xerox EFI EXP4110 Printer PS Driver 1.1 for Vista poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: