Toshiba Satellite Pro S300 Cooling Performance Diagnostic Tool 1

Toshiba Satellite Pro S300 Cooling Performance Diagnostic Tool 1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 80
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro S300 Cooling Performance Diagnostic Tool 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite Pro S300 Cooling Performance Diagnostic Tool 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6 czy Asus P7P55D-E PRO VIA Audio Driver 6.0.1.7500. Toshiba Satellite Pro S300 Cooling Performance Diagnostic Tool 1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: