Lenovo ThinkPad T410si Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP/V

Lenovo ThinkPad T410si Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP/V to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Liczba pobrań: 55
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T410si Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP/V jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCY118GX/BI Care Software 8.1.0.10120 i Dell OptiPlex 390 Seagate ST9500423AS Firmware 0005DEM1. Lenovo ThinkPad T410si Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP/V to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: