Toshiba Satellite U840 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.5.

Toshiba Satellite U840 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.5. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite U840 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.5. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-420CA Connection Manager Utility 4.1.23.1 i Philips 220S4LAS/00 Monitor Driver 220S4L for XP. Toshiba Satellite U840 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.5. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: