Panasonic KX-MB1520E Multi-Function Station Utility/Driver 1.12

Panasonic KX-MB1520E Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Panasonic.

Liczba pobrań: 179
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Panasonic
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Panasonic KX-MB1520E Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Panasonic.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Panasonic KX-MB1520E Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Inspiron 535s TSST TS-H653F Firmware DW10, czy Sony Vaio VPCYB14KX Notebook Location Utility 1.1.00.06060 for W. Kod programu Panasonic KX-MB1520E Multi-Function Station Utility/Driver 1.12 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: