Intel Ethernet Connections CD 17.4

Intel Ethernet Connections CD 17.4 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 135
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel Ethernet Connections CD 17.4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Intel Ethernet Connections CD 17.4, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad T500 Fingerprint Software 3.3.2.43 for XP/Vista czy Philips MCM530/22 Music Center Driver 1.0. Intel Ethernet Connections CD 17.4 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: