Samsung 460TS-3 LCD Monitor Driver 1.0

Samsung 460TS-3 LCD Monitor Driver 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy SAMSUNG.

Liczba pobrań: 289
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SAMSUNG
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung 460TS-3 LCD Monitor Driver 1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki SAMSUNG.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung 460TS-3 LCD Monitor Driver 1.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lexmark Impact S305 Printer Driver 3.2.10.1 x64 czy Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72. Programiści SAMSUNG zadbali, by Samsung 460TS-3 LCD Monitor Driver 1.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: