Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 5.20 for XP

Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 5.20 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 5.20 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 5.20 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASRock Z77 Extreme3 BIOS 1.20 lub Vizio CT14T-B0 Goodway USB to LAN Adapter Driver 6.30.95.29 for . Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 5.20 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: