Edimax Wireless PCIe Card Driver 5.0.8.0 for Windows 8 x64

Edimax Wireless PCIe Card Driver 5.0.8.0 for Windows 8 x64 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Edimax.

Liczba pobrań: 72
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Edimax
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Edimax Wireless PCIe Card Driver 5.0.8.0 for Windows 8 x64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Edimax.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P31-DS3L (rev. 1.x) BIOS F4 i Sager NP6790 Realtek WLAN Driver 6.1302.718.2007 for Vista. Edimax Wireless PCIe Card Driver 5.0.8.0 for Windows 8 x64 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: